Close

Ferie 2019


SzkołyDataGodzinaForma zajęć
ZKiW w Brodnicy Górnej11.02.201909:00-16:00Wyjazd do JUMPCITY i do kina
12.02.201909:00-13:30Wyjazd na lodowisko i do kina
18.02.201909:00-13:00Zajęcia w Bibliotece Publicznej w Kartuzach, gry i zabawy na kręgielni, warsztaty kulinarne
18.02.201908:00-11:30Zabawy matematyczne z ozobotem
Szkoła Podstawowa w Kiełpinie11.02.201909:00-13:00Zajęcia: sportowo-rekreacyjne, taneczne, kulinarne. Zabawy z robotami.
12.02.201909:00-13:00Wyjazd do kina „Remus”
13.02.201909:00-13:00Zajęcia: sportowo-rekreacyjne, plastyczno-techniczne. Gry planszowe.
Szkoła Podstawowa nr 2 w Kartuzach11.02.201909:00-11:00Ferie z językiem angielskim uczniów z klas 8
11:15-13:15Ferie z matematyką dla uczniów z klas 8
09:00-13:00Turniej Tenisa Stołowego
11:30-15:30Wyjście do Parku Krajobrazowego
09:30-11:30Zajęcia komputerowe z wykorzystaniem Ozobotów dla klas 1 i 2
11:30-12:30Zajęcia matematyczne „Zabawa z matematyką” dla klas 1,4 i 5
12.02.201909:00-11:00Ferie z matematyką dla uczniów z klas 8
11:15-13:15Ferie z językiem angielskim dla uczniów z klas 8
Wyjazd na lodowisko do Gdańska
09:00-13:00Zajęcia z zakresu Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym
13.02.201909:00-11:00Ferie z matematyką dla uczniów z klas 8
11:15-13:15Ferie z językiem angielskim dla uczniów z klas 8
09:00-12:00Warsztaty z papieroplastyki – Quilling krok po kroku
Szkoła Podstawowa w Prokowie11.02.201909:00-11:00Zajęcia sportowo-rekreacyjne dla kl. IV–VIII
12:00-14:00Zajęcia logiczno-szaradziarskie
09:00-11:00Zabawy z robotami dla kl. IV-VIII
09:00-11:00Zajęcia plastyczne dla kl. 0-III
12.02.201909:00-11:00Zajęcia sportowo-rekreacyjne dla kl. IV-VIII
09:00-11:00Zajęcia plastyczne dla klas 0-III
09:00-11:00Zajęcia – udzielanie pierwszej pomocy
09:00-11:00Zabawy z robotami dla kl. IV-VIII
13.02.201909:00-11:00Zajęcia sportowo-rekreacyjne dla kl. IV–VIII
09:00-11:00Zajęcia plastyczne dla klas 0-III
12:00-14:00Zajęcia logiczno-szaradziarskie
09:00-11:00Zajęcia czytelniczo-historyczne
Szkoła Podstawowa w Staniszewie12.02.201908:30-11:30Zajęcia sportowe: chłopcy kl. VII, VIII, III gim.
13.02.201908:30-11:30Zajęcia sportowe: chłopcy kl III-VI
14.02.201908:30-11:30Zajęcia sportowe: dziewczęta kl IV-VIII i III gim.
15.02.201908:30-11:30Zajęcia sportowe: kl. I-III
18.02.201910:00-11:30„Plastycznie i kreatywnie” – różnorodne zajęcia plastyczno-techniczne z wykorzystaniem wielu materiałów i technik: kl. 0-V
19.02.201909:00-10:30Zajęcia artystyczne: kl. IV-VIII i III gim.
20.02.201910:00-11:30„Gry planszowe i nie tylko…” (gry logiczne, planszowe, zagadki, rebusy, elementy gimnastyki ): kl. O-V
20-22.02.201909:00-12:00„Zimowe przygody z językiem angielskim”: kl. VIII, III gim.
22.02.201910:00-11:30Zabawy ruchowe: ćwiczenia sportowe i relaksacyjne, zabawy pobudzające zmysły – sensoryka, zabawy z muzyką
Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 2 w Kartuzach11.02.201909:00-13:00Zajęcia świetlicowe
09:00-10:30Zajęcia sportowe
10:30-12:00
12.02.201909:00-13:00Zajęcia świetlicowe
09:00-10:30Zajęcia sportowe
10:30-12:00
13.02.201909:00-13:00Zajęcia świetlicowe
09:00-10:30Zajęcia sportowe
10:30-12:00
14.02.201909:00-13:00Zajęcia świetlicowe
09:00-10:30Zajęcia sportowe
10:30-12:00
15.02.201909:00-13:00Zajęcia świetlicowe
09:00-10:30Zajęcia sportowe
10:30-12:00
18.02.201909:00-13:00Zajęcia świetlicowe
09:00-10:30Zajęcia sportowe
10:30-12:00
19.02.201909:00-13:00Zajęcia świetlicowe
09:00-10:30Zajęcia sportowe
10:30-12:00
20.02.201909:00-13:00Zajęcia świetlicowe
09:00-10:30Zajęcia sportowe
10:30-12:00
21.02.201909:00-13:00Zajęcia świetlicowe
09:00-10:30Zajęcia sportowe
10:30-12:00
22.02.201909:00-13:00Zajęcia świetlicowe
09:00-10:30Zajęcia sportowe
10:30-12:00
ZKiW w Dzierżążnie11.02.201909:00-10:30Ringo – zajęcia rekreacyjno-sportowe
10:30-12:00e-twinning, zwierzątka z rolek po papierze – zajęcia plastyczne
12.02.201908:00-14:00Wyjazd do Kina Metropolia w Gdańsku
13.02.201908:00-14:00Wyjazd na lodowisko do Gdańska
Szkoła Podstawowa nr 1 w Kartuzach11.02.201910.00-11.30Gry planszowe
11.02.201916.00-17.30Zajęcia sportowe
12.02.201910.00-12.00Zajęcia humanistyczne
12.02.201915.30-18.30Zajęcia sportowe
13.02.201910.00-12.00Zajęcia humanistyczne
13.02.201916.00-17.30Zajęcia sportowe
14.02.20199.00-10.30Zajęcia korekcyjne
14.02.201916.00-17.30Zajęcia sportowe
15.02.20199.00-10.30Zajęcia korekcyjne
15.02.20191.15-16.45Zajęcia sportowe
18.02.201916.00-17.30Zajęcia sportowe
20.02.20199.00-10.30Zajęcia korekcyjne
20.02.201916.00-17.30Zajęcia sportowe
21.02.20199.00-10.30Zajęcia korekcyjne
21.02.201916.00-17.30Zajęcia sportowe
Szkoła Podstawowa w Grzybnie12.02.201909:00-11:00Zajęcia sportowe dla klas I-III
13.02.201909:00-11:00Zajęcia sportowe dla klas IV-VIII
14.02.201909:00-11:00Turniej sportowy dla chłopców i dziewcząt
Szkoła Podstawowa w Mirachowie12.02.201908:30-17:00Wyjazd do kina w Gdańsku, plac zabaw – Loopys Word
12.02.201908:00-14:00Wyjazd do kina Helios oraz na lodowisko
13.02.201909:00-10:00Zajęcia sportowe
14.02.201909:00-10:00Zajęcia sportowe
20.02.201909:00-10:00Zajęcia sportowe
19.02.201909:00-12:00Edu camp: j. angielski, zajęcia artystyczne
21.02.201909:00-10:00Zajęcia sportowe
21.02.201909:00-12:00Edu camp: j. angielski, zajęcia artystyczne
Szkoła Podstawowa w Koloni13.02.201907:30-13:30Wyjazd do Gdyni do Teatru Muzycznego
14.02.201909:00-12:00Szkolny Feryjny Turniej Gry w Tenisa Stołowego
15.02.201909:00-12:00Szkolny Feryjny Turniej Szachowy i Gier Planszowych