Close

Szkoły podczas ferii – harmonogram

Wersja do pobrania pdf


SzkołaDataGodzinaForma zajęć
Szkoła Podstawowa Nr 1Poniedziałek 29.01.2018r.11.30 - 13.00Piłka nożna
Wtorek 30.01.2018r.11.30 - 13.00Piłka nożna
Środa 31.01.2018r.16:15 - 17.45Piłka nożna
Czwartek 01.02.2018r.
11.30 - 13.00Piłka nożna
15.30 - 17.00Lekkoatletyka
Piątek 02.02.2018r.
11.30 - 13.00Piłka nożna
Poniedziałek 05.02.2018r.10.00 - 11.30Siatk?wka
11.30 - 13.00Piłka nożna
Wtorek 06.02.2018r.10.00 - 11.30Siatk?wka
11.30 - 13.00Piłka nożna
Środa 07.02.2018r.
10.00 - 11.30Siatk?wka
16:15 - 17.45Piłka nożna
Czwartek 08.02.2018r.
10.00 - 11.30Siatk?wka
11.30 - 13.00Piłka nożna
15.30 - 17.00Lekkoatletyka
Szkoła Podstawowa Nr 2Poniedziałek 29.01.2018r.9.00 – 15.00Wyjazd na łyżwy do Gdańska
9.00 – 11.00Zajęcia taneczno – plastyczne
11.00 – 13.00Zajęcia eksperymentalne i sportowe
Wtorek 30.01.2018r.9.00 – 13.00Tenis Stołowy
9.00 – 11.00Zajęcia taneczno – plastyczne
11.00 – 13.00Zajęcia eksperymentalne i sportowe
9.00 – 13.00Warsztaty kulinarne
9.00 – 13.00Zajęcia matematyczne
Środa 31.01.2018r.9.00 – 13.00Zajęcia ekologiczno – przyrodnicze w Kaszubskim Parku Krajobrazowym
Szkoła Podstawowa Nr 5Poniedziałek 29.01.2018r.zajęcia świetlicoweTurniej gier stolikowych i układania puzzli
Gry i zabawy na świeżym powietrzu
Wtorek 30.01.2018r.Temat dnia: Jestem artystą, plastykiem
Środa 31.01.2018r.Temat dnia: Gry i zabawy taneczne
Czwartek 01.02.2018r.
Temat dnia: Sport to zdrowie
Piątek 02.02.2018r.
Temat dnia: Gry i rozrywki umysłowe
Poniedziałek 05.02.2018r.Temat dnia: Igrzyska sprawnościowe w drużynie
Wtorek 06.02.2018r.Temat dnia: Z muzyką na co dzień
Środa 07.02.2018r.
Temat dnia: Techniki plastyczne
Czwartek 08.02.2018r.
Temat dnia: „Mam Talent”
Piątek 08.02.2018r.
Temat dnia: Poznajemy zawody – fryzjer, projektant mody, krawcowa, architekt, itp.
Poniedziałek 29.01.2018r.8.00 - 9.30zajęcia sportowe
9.30 - 11.00
11.00 - 12.30
Wtorek 30.01.2018r.8.00 - 9.30
Środa 31.01.2018r.8.00 - 9.30
9.30 - 11.00
11.00 - 12.30
Czwartek 01.02.2018r.
8.00 - 9.30
Piątek 02.02.2018r.
8.00 - 9.30
Poniedziałek 05.02.2018r.9.30 - 11.00
11.00 - 12.30
12.30 -14.00
Wtorek 06.02.2018r.9.30 - 11.00
11.00 - 12.30
12.30 -14.00
Środa 07.02.2018r.
9.30 - 11.00
11.00 - 12.30
12.30 -14.00
Czwartek 08.02.2018r.
9.30 - 11.00
11.00 - 12.30
12.30 -14.00
Piątek 08.02.2018r.
11.00 - 12.30
SP GrzybnoPoniedziałek 29.01.2018r.8.00-12.00 zajęcia artystyczne, plastyczne 0 - III
9.00 - 11.00 rozgrywki sportowe kl. IV - VII
Wtorek 30.01.2018r.8:00-12.00 gry planszowe i zabawy 0 - III
9.00 - 11.00 rozgrywki sportowe kl. IV - VII, wyjazd klas I-III do Centrum nauki Experyment i do kina w Gdyni kl. I-III
Środa 31.01.2018r.8.00-12.00 zajęcia artystyczne, plastyczne 0 - III
9.00 - 11.00 rozgrywki sportowe kl. IV - VII
Czwartek 01.02.2018r.
8.00-12.00 zajęcia artystyczne, plastyczne 0 - III
9.00 - 11.00 rozgrywki sportowe kl. IV - VII
Piątek 02.02.2018r.
8.00-12.00 zajęcia artystyczne, plastyczne 0 - III
9.00 - 11.00 turniej sportowy dziewcząt kl. IV - VII
Sobota 03.02.2018 r.8.00-12.00 zajęcia artystyczne, plastyczne 0 - III
9.00 - 11.00 turniej sportowy chłopców kl. IV - VII
II tydzień feriiWyjazd zoorganizowany dla uczniów przez parafię w Grzybnie
SP KiełpinoPoniedziałek 29.01.2018r.9.00-13.00Warsztaty kulinarne
Warsztaty taneczne
Zajęcia sportowo-rekreacyjne
Warsztaty plastyczno-techniczne
Gry planszowe
Zajęcia z robotyki
Wtorek 30.01.2018r.9.00-13.00Warsztaty kulinarne
Warsztaty taneczne
Zajęcia sportowo-rekreacyjne
Warsztaty plastyczno-techniczne
Gry planszowe
Zajęcia z robotyki
Środa 31.01.2018r.9.00-13.00Wyjazd do kina Helios do Gdyni filmy pt.:
- „Paddington2”
- „Cudowny Chłopak”
SP KoloniaPoniedziałek 29.01.2018r.9.00 – 13.00Szkolny Feryjny Turniej Szachowy
Wtorek 30.01.2018r.09.00-12.00Szkolny Feryjny Turniej gry w tenisa stołowego
Czwartek 01.02.2018r.
08.00 –14.30Wyjazd do Tr?jmiasta - do Teatru Miniatura
SP ŁapalicePoniedziałek 29.01.2018r.9.00 - 12.00 zajęcia z zastosowaniem gier planszowych oraz komputerowych
Środa 31.01.2018r.wyjazd do kina pod opieką 4 nauczycieli - ok. 6 godz
Wtorek 06.02.2018r.9.00 - 13.00 zajęcia muzyczno-ruchowe
SP MirachowoPoniedziałek 29.01.2018r.9.00 - 13.00Smaki kulinarne Zjednoczonego Królestwa. Zwyczaje żywieniowe w Wielkiej Brytanii
9.00 - 15.00Kartuzy - Moje Miasto
Wtorek 30.01.2018r.9.00 - 13.00Szkolny Turniej Szachowy
SP ProkowoPoniedziałek 29.01.2018r.9.00 – 12.00Gry i zabawy, projekcja filmu rodzinnego
Piłka nożna
Zabawa z matematyką
Gry i zabawy
Wtorek 30.01.2018r.9.00 – 12.00Pizza – wspólne wykonanie
Gry planszowe
Gry planszowe + krzyżówki
Karaoke - śpiew
SP StaniszewoPoniedziałek 29.01.2018r.8.00 -12.00 Gry i zabawy sportowe na sali gimnastycznej: piłka nożna, piłka siatkowa
Wtorek 30.01.2018r.Gry i zabawy sportowe na sali gimnastycznej: zabawy z piłką
Środa 31.01.2018r.Dzień gier planszowych; zajęcia świetlicowe
Czwartek 01.02.2018r.
Życie zwierząt w zimowej aurze – zajęcia plastyczno – techniczne; zajęcia świetlicowe
Piątek 02.02.2018r.
Gry i zabawy sportowe na sali gimnastycznej: piłka siatkowa rzucana, futbol amerykański
ZKiW DzierżążnoPoniedziałek 29.01.2018r.9.00-12.00Wyjazd do Kina Metropolia
Wtorek 30.01.2018r.9.00-12.00Turniej gier planszowych i pieczenie gofr?w
Zajęcia komputerowe/ tenis stołowy
Środa 31.01.2018r.9.00-10.30Zajęcia plastyczne
10.30-12.00Piłka nożna
ZKiW Brodnica G?rnaPoniedziałek 29.01.2018r.9.00-12.00Gry i zabawy logiczne
9.00-12.00Zajęcia sportowe
8.00-11.00"Kodowanie na dywanie" klasa I-III
8.00-11.00Matematyka na wesoło
Wtorek 30.01.2018r.9.00-15.00Wycieczka na lodowisko i do kina
Środa 31.01.2018r.8.00-14.00Wyjazd do kina
Wizyta u Neptuna