Close

Przedstawienie pt. „Siedmiomilowe buty”

Relacja z przedstawienia  

 

„Zanim rozpoczęło się przedstawienie dzieci zostały zapoznane z zasadami dotyczącymi właściwego zachowania się podczas oglądania spektaklu. Następnie każdy przedszkolak usiadł wygodnie i bacznie obserwował co działo się na scenie. W przedstawieniu pojawiły się między innymi takie postacie jak Pan Romuald, Pani Krysia i Michał. Na początku przedstawienia Michał wypożycza książkę pt. „Siedmiomilowe buty” i czytając ją podróżuje, pokonując w krótkim czasie bardzo dużo kilometrów.

Przedszkolaki poznały wiele przygód Michała, a każda z nich związana była z innym państwem. Dzieci dowiedziały się kilku ciekawostek na temat Chin, Indii i Francji. Poznały kilka gatunków ryżu, usłyszały o Święcie Smoka oraz nauczyły się mówić dzień dobry w języku chińskim. Mogły podziwiać hinduskie stroje oraz zapoznać się z przysmakami Francuzów. A wszystkiemu towarzyszyła muzyka charakterystyczna dla danego kraju.

Wartka i obfitująca w niespodziewane wydarzenia akcja, nie pozwalała nudzić się widzom. Dzieci były zachwycone spektaklem. Znakomity humor, którzy towarzyszył widowisku oraz wspaniali aktorzy zapewnili dzieciom niezapomniane przeżycia.”

Akademia Przedszkolaka

 

GALERIA


 

ZKiW w Brodnicy Górnej

ZS w Kiełpinie

 

 

ZKiW w Dzierżążnie

 

ZSO nr 2 w Kartuzach

 

 

Akademia Przedszkolaka

 

SP nr 1 w Kartuzach

SP nr 2 w Kartuzach

 

 

SP w Prokowie

SP w Łapalicach

 

SP w Grzybnie

SP w Mirachowie

SP w Koloni

ZS Staniszewo